Wrong Bed, Right Guy (Come Undone, #1) - Katee Robert Orijinali Kitap Esintisi adresinde.

Yayınlanacağını bilmeden elime alıp okuduğum bir kitaptı Yanlış Yatak. Başlangıcı bana çok komik gelmişti: Elle annesinin istediği tarzda bir erkek olan patronunu ayartmak için yatağına çıplak bir şekilde girmeyi düşünüyor. Bu plan çok cesaret gerektirse de tek çaresinin bu olduğunu düşünen Elle yatağa girmesine giriyor ama baştan çıkarttığı erkek patronunun erkek kardeşi! Hatasını en başta anlayamayan Elle güzel vakit geçirdiğini düşünürken adamın sesini duymasıyla başından aşağı kaynar su dökülmüş gibi oluyor ve bir çığlıkla kendini yataktan atıp üstünü başını düzelttikten sonra da galeriden fırlıyor.

Gabe ise bir mucize gibi görünen bu kadını unutamıyor ve kardeşine sorup kim olduğunu öğrenince de galeride belirmeye başlıyor. Elle ne yapacağını bilemiyor, tabi kimin neyi olduğunu bilmediği bu yakışıklı, dövmeli adamdan etkilenmemeye çalışıyor; çünkü geçmişinde bu konu ile ilgili acı bir anısı var.

Gabe'i ve içinde bulunduğu iş hayatını tanımaya başlayan Elle için geçilmemesi gereken sınır geçilmek üzere. Tabi gördüğü bir şey yüzünden aralarına soğuk sular girecek olsa da sonundai yine aşk kazanacak.

Kitabın rahat bir dili var, en azından ingilizcesi öyleydi. Akıcıydı ve de bana kendini sıkılmadan okuttu. Zevkliydi, yer yer komikti. Serinin diğer kitapları da galerinin sahibi asıl ayartılması planlanan Nathan ve Elle'in kardeşi Ian hakkında.