Leo (Sign of Love, #1) - Mia Sheridan Orijinali Kitap Esintisi adresinde.,

Kitap yazarın ilk kitabı olmasına rağmen gayet başarılıydı bence. Sadece sorun her şeyin gayet tahmin edilebilir olmasında. İki gencin zorlu gençliklerinde yaşadıkları, aralarına neler girdiği ve de bu sefer de Evie'nin Jake isimli gizemli yabancıya karşı duyduğu çekimi okuyorsunuz. Evie, yıllarca kayıp aşkını beklemiş, sonra da Jake'in gelmesiyle aslında boşuna beklediğini fark etmiştir. Bu seferde Jake'in kendine has sırları olduğundan şüphelenen Evie, bir gece her şeyi açıklığa kavuşturacak hamleyi yapıyor ve öğrendiği şeyler karşısında dehşete düşüyor.

Siz bu sırların ne olduğunu merak edebilirsiniz ama spoiler vermemek adına bir şey söylemiyorum. New Adult türünün güzel kitaplarından biri olduğunu söyleyebilirim. Aralarındaki ilişkiyi de çok beğendim. Ayrıca bir de en sonunda 7 yıl sonrasının epilogu vardı, ben epiloglara bayılırım. Yazar bu güzel hamlesiyle benden güzel bir puan da aldı.

Seriye ait olduğu söyleniyor ama diğer kitaplara dair hiçbir bilgi yok henüz. Çıktığı anda elimi onlara da atacağım büyük ihtimalle. Takipteyim.