Unleashed - Cherrie Lynn Bu yorumu Kitap Esintisi sayfasında bulabilirsiniz.

"Put the hot in 'hot tub'" uyarısı iyiymiş, çünkü olay bir hot tub'da iken ateşleniyor. Aslında karakterlerimiz uzun süredir birbirleriyle arkadaş olan bir çift. İkisi de aynı üniversitede tanışmışlar, ama kız yıllar boyu arkadaşlıktan fazlası umup durmuş. Ne yazık ki, kaderin bir cilvesiyle de tam erkeğimiz ondan ayrılmak istemediğini kabul etmişken kızımız onun en yakın arkadaşıyla çıkmaya başlamış. Burada aslında Kelsey'i suçlamamak gerek, Evan onu gereğinden uzun görmezden gelince o da başka sahalara geçmiş. Evan'ın en yakın arkadaşıyla evlenip 5 yıl kadar bir beraberlikten sonra ise Kelsey en büyük kazığı yemiş.
Bu kazık da ne kazık ama... Evde kocasını Evan'ın nişanlısıyla aynı yatakta yakalayınca dünya başına yıkılıyor. Evan da şok geçiriyor ama içten içe bu durum sayesinde Kelsey ile işleri istediği yola koyabilmeyi de umuyor. Kız arkadaş ve "eski" koca şutlandıktan sonra bir süre birbirlerine ne söyleyeceklerini bilemeyen çiftimiz, nihayet Evan'ın önceden planlanmış ama artık iptal edilemeyen balayı turu için Havai'ye gidiyorlar. Orada da işlerin nasıl gelişeceğini fark ettiğinizii görebiliyorum :P

Kitap bir yandan ilerlerken bir yandan da yine bir güvensizlik örneği de görüyorsunuz. Kim o: Kelsey tabi ki. Kendini suçlu sanmalar, utanmalar, Evan ile ilişkisini açıklayamamalar felan derken çiftimizin araları da bozuluyor tabi. İşler öyle bir raddeye geliyor ki, Kelsey Evan olmadan yapamayacağını ve Evan ile olmak için de geçmişin bütün yüklerinden kurtulması gerektiğini fark ediyor.

Kitap bu türün örneklerine kıyasla gayet iyi. Uzun bir kitap da değil, o yüzden atıştırmalık bir şeyler istiyorsanız bir bakabilirsiniz.