Gece Yarısı Uyanışı  - Lara Adrian, Anıl Ceren Altunkanat Tegan'ın hikayesi en merak ettiklerimden biriydi. Ayrıca Elise'in bu kitaptaki değişimi de beni şaşırttı, tam bir intikam meleği ile tanıştık. Ama bir şekilde Tegan'ın kalbine girdi ve Tegan'ı yerle bir etti desek yeridir. Olay hep böyledir, hani erkek yalnızdır kimseyle yakınlaşmaz, sonra kadın onun bütün dünyasını değiştirir, işte böyle oldu.

Spoiler: Marek'ten bu kadar çabuk kurtulmalarını beklemiyordum açıkçası ama tabi dünyada başıboş gezen bir kadim olması Marek'i solda sıfır bırakıyor. Takıma yeni katılan üyeler var, ikinci kitapta Dante'yi uyuz eden Sterling onun daimi ortağı olmuş bir halde ve iyi geçiniyorlar anladığım kadarıyla. Onunla Elise'in olacağını düşünüyordum ben ama yazarın farklı planları varmış demek. Sterling'in hikayesi de malesef şu anki son kitap, baya bir beklememiz gerek anlaşılan. Bir sonraki kitap Rio'nun hikayesi ve onu da çok merak ediyorum açıkçası. Epsilon yeni kitabı kısa bir zaman içinde çıkarırsa beni çok mutlu eder açıkçası.

Kısacası beni tatmin eden bir kitaptı. Kurgu iyi, karakterlerin kendi geçmişlerini yenmesi ve sevip sevilmeleri güzelce anlatılmış, yazar aksiyonu tadında vermiş, merak unsuru hala geçerli bir şekilde ayrıca. Seriyi bilenler duygusal Tegan'ı merak edeceklerdir. Ben sırf bu yüzden elimden bırakamadım kitabı, çok güzel, beğenirsiniz okursanız. =)